Gél lak 5ml - Z10 Zlata

Kód: 5903332081035
Neohodnotené
Značka: SUNONE
€2 / ks €1,67 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Hybridné laky na nechty si momentálne získavajú srdcia žien po celom svete. Trvalý styling po dobu až 3 týždňov je snom mnohých žien. Teraz si môžete užívať odolný styling a krásnu farbu nechtov vďaka hybridným lakom na nechty od SUNONE. Pôsobivá kvalita za nízku cenu? Je to možné s lakmi SUNONE, ktoré sa kvalitou nelíšia od lídrov hybridného trhu. Neveríš? Skontrolujte a uvidíte, že v tomto prípade ide ruka v ruke kvalita s vynikajúcou cenou.

Hybridné laky na nechty SUNONE sú v súčasnosti paletou viac ako 100 dokonale pigmentovaných farieb , uzavretých v elegantnom, čiernom, sklenenom flakóne, ktoré sú viditeľné na uzávere fľaše. Ručne maľované šablóny umiestnené na čiapočke nám umožňujú vidieť, ako bude daný lak na nechte vyzerať.

Vhodná konzistencia lakov a perfektne vyrobený štetec umožňujú rýchle a jednoduché nanášanie laku bez zaplavovania nechtovej kožičky. Vysoká pigmentácia lakov znamená, že druhá vrstva úplne pokrýva nechtovú platničku.

Vyrobené v Poľsku.

Každá farba niečo vyjadruje , odráža našu náladu, pocity, emócie a dokonca stimuluje nervový systém alebo hrá spoločenskú rolu. Výber danej farby je našou vonkajšou reakciou na naše vnútorné stavy. Farba odráža túžby a dočasné nálady skryté v hĺbke podvedomia. Je predajcom našej psychickej kondície, humoru a rozpoloženia mysle.

Vyjadrite sa s našou kolekciou hybridných lakov na nechty SUNONE . Nájdete tam 100 najobľúbenejších farieb, teplých, studených aj neutrálnych.

 

DOBY VYTVRDZUJÚCEHO LAKU V UV LAMPÁCH:

  • PRO1 / Prestige - 15-30 s Hybrid, 30 s Pigmentovaný hybrid
  • PRO2 - 30 s Hybrid, 60 s Pigmentovaný hybrid
  • PRO3 - 60 s Hybrid, 60-90 s Pigmentovaný hybrid
  • Salon2 - 10 s Hybrid, 30 s Pigmentovaný hybrid
  • Salon3 - 10 s Hybrid, 30 s Pigmentovaný hybrid
  • Sun5 - 30 s Hybrid, 60 s Pigmentovaný hybrid

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: