Drevená abeceda Puzzle

Kód: 7471
Akcia
Neohodnotené
€8 –50 %
cze pm Drevena abeceda Puzzle Kompletni ABC certifikovane vzdelavaci hracky Barvy Play Learn 7471 13234 6
€8 –50 % €4 / ks €3,33 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti nemajú radi nudné hry, najmä ak chcete dosiahnuť učebný efekt, musíte v mnohých prípadoch prísť s niečím zaujímavým. 

S našou pestrou sadou drevených písmen sa vaše dieťa rýchlo zoznámi so základmi abecedy a správnym hláskovaním krátkych slov. Náš drevený puzzle ABC kombinuje zábavu a učenie v jednom. 

V dôsledku toho môžu malé deti rozpoznať a čítať menšie slová aj v prvých rokoch, čo vytvára istý stupeň bezpečnosti na budúcej ceste života.

Naša sada je kompletne vyrobená z dreva a neškodná z hľadiska bezpečnosti. Všetky prvky sú dokonale leštené a nie je tu riziko úrazu. Celkovo 26 farebných písmen je navrhnutých na drevenej doske, tu je tu správne vybranie pre každý blok. Chlapci si triedia písmená a môžu dať svoje meno na stôl. 

V krátkom čase si deti pamätajú farby a spájajú ich so zodpovedajúcimi slovami. V každom prípade naše puzzle sada vyvíja čoskoro manuálne zručnosti, farebné bloky rozvíjajú zručnosti a koordináciu. Malé ruky sú posilnené uchopením a koordinácia očí-rukou je posilnená.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: