Lampa UV LED SUN5, 48W

Kód: SN14578
Akcia MDŽ24
Neohodnotené
Značka: SUNONE
€15 / ks €12,50 bez DPH
Skladom (4 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálne 48W UV / LED lampa najnovšej generácie, ktorá rýchlo a rovnomerne vytvrdzuje všetky gély, hybridný laky a ďalšie prípravky.

Vďaka technológii duálnych LED lampa spoľahlivo, rýchlo a rovnomerne vytvrdí všetky hybridné laky a gély. Lampa vydáva biele svetlo, ktoré neunavuje váš zrak. Má energeticky úsporný svetelný zdroj s vysokým výkonom a duálny vlnovou dĺžkou 365 nm a 405 nm.

Lampa má vstavaný pohybový senzor, časovač na 10, 30, 60 a 99 sekúnd a po aktivácii senzora svieti nepretržite 120 sekúnd. Režim 99 sekúnd je režim, v ktorom sa výkon lampy postupne zvyšuje po 99 sekúnd. Tento režim je odporúčaný pre prácu so staviteľským gély a ďalšími aplikáciami, ktoré vyžadujú dlhú dobu vytvrdzovania. Spodný panel lampy je magnetizujúci a ľahko odnímateľný pre pedikúru. Veľkosť lampy vám umožní ľahko vložiť celú ruku, bez toho aby ste museli zvlášť otužovať palca. Prácu uľahčí veľký elektronický displej a tlačidlo pre vypnutie vám umožní lampu vypnúť, bez toho aby ste ju odpojili od zdroja napájania.

Pracovný čas tohto zariadenia je poskytovaná až 50 000 hodín. Lampa má vstavaný napájací zdroj, takže ju zapojíme do zásuvky káblom bez pripojenia napájacieho zdroja.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: