Sada SUNONE S09

Kód: 5903332081776
Novinka MDŽ24 MEGA ZĽAVY
Neohodnotené
Značka: SUNONE
€40 –50 %
zestaw PRO2 frezarka 101
€40 –50 % €20 / ks €16,67 bez DPH
Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada SUNONE S09

LAMPA + LAKY + HYBRIDNÉ DOPLNKY

Značka SUNONE , spĺňajúca očakávania svojich zákazníkov, vytvorila úžasnú 100% kompletnú sadu produktov najvyššej kvality pre hybridy. 

Vďaka vhodnému výkonu lampy SUN5 hybridné laky SUNONE na nechtoch rýchlo vytvrdnú . Vytvrdzuje vysoko pigmentovanú farbu za 30 sekúnd? Je to možné vďaka použitiu najnovšej generácie LED diód. Perfektná manikúra a pedikúra na 3 týždne? S lakmi na nechty SUNONE sa sen o permanentnom stylingu stáva skutočnosťou. Zoznámte sa s lampou najnovšej generácie, ktorá je nenáročná na oči a vďaka ktorej je práca s ňou jednoduchá a príjemná.

K lampe a hybridným lakom priložíme potrebné doplnky na styling a zdobenie nechtov .

Sada SUNONE S09

LAMPA SUNONE SUN5 48W biele

Najnovšia generácia profesionálnej 48W UV / LED lampy, ktorá rýchlo a rovnomerne vytvrdzuje všetky gély, hybridné laky a iné svetlom tuhnúce prípravky.

Vďaka duálnej LED technológii lampa spoľahlivo, rýchlo a rovnomerne vytvrdzuje všetky hybridné laky a gély. Lampa vyžaruje biele svetlo, ktoré neunavuje váš zrak. Má energeticky úsporný svetelný zdroj s vysokým výkonom a duálnou vlnovou dĺžkou 365nm a 405nm .

Lampa má zabudovaný pohybový senzor , časovač na 10, 30, 60 a 99 sekúnd a po aktivácii senzora svieti nepretržite 120 sekúnd. Režim 99 sekúnd je režim, v ktorom sa výkon lampy postupne zvyšuje počas 99 sekúnd. Tento režim sa odporúča pre prácu so stavebnými gélmi a inými aplikáciami, ktoré vyžadujú dlhý čas vytvrdzovania. Spodný panel lampy je magnetizovaný a ľahko sa odníma pre pedikúru. Veľkosť lampy umožňuje jednoduché vloženie celej ruky, bez nutnosti samostatného otužovania palcov. Prácu uľahčí veľký elektronický displej.

Pracovná doba tohto zariadenia je poskytovaná až na 50 000 hodín . Svietidlo má zabudovaný napájací zdroj, takže ho môžete pripojiť do zásuvky káblom bez pripojenia napájacieho zdroja.

Sada SUNONE S09

1 x SUNONE ZÁKLAD PRE HYBRIDNÝ LAK 5ml

Báza SUNONE je určená na použitie na prírodnú nechtovú platničku. Maximálne zvyšuje priľnavosť hybridných lakov na prírodnú nechtovú platničku. Produkt sa vytvrdzuje pod UV alebo LED lampou. Naneste základňu na predtým pripravenú platňu na nechty.

3 x SUNONE HYBRID GEL 5ml

Hybridný lak SUNONE je určite viac ako len farba na nechtoch. Je to naša vonkajšia odpoveď na naše vnútorné stavy. Farba odráža túžby a dočasné nálady skryté v hĺbke podvedomia. Je predajcom našej psychickej kondície, humoru a rozpoloženia mysle. Vhodná konzistencia lakov a perfektne vyrobený štetec umožňujú rýchle a jednoduché nanášanie laku bez zaplavovania nechtovej kožičky. Vysoká pigmentácia lakov znamená, že druhá vrstva úplne pokrýva nechtovú platničku. 

Sada obsahuje:

 • hybridný lak B01 Blanka 5ml
 • hybridný lak C12 Carly 5ml
 • hybridný lak Black Inez 5ml

1 x SUNONE TOP NO WIPE NA HYBRIDNÝ LAK 5ml

Top No Wipe je produkt, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pre hybridný styling bez nutnosti umývania disperznej vrstvy po vytvrdnutí. Zvršok zaručuje dlhotrvajúci a veľmi vysoký lesk, čím dodáva veľmi žiadaný efekt "mokrých nechtov" . Vrch je ideálny na aplikáciu dekoratívneho peľu. Produkt sa vytvrdzuje pod UV alebo LED lampou.

1 x SUNONE KOZMETICKÝ ACETON 100ml

Acetón je prípravok určený na odstránenie hybridnej manikúry . Umožní vám rýchlo a bezpečne odstrániť hybrid - rozpustí lak a uľahčí jeho odstránenie. Výrobok obsahuje 100% acetón, vďaka čomu je taký účinný .

1 x SUNONE CLEANER 100ml

Čistič je prípravok, ktorý odmasťuje a dezinfikuje nechtovú platničku a zaisťuje tak dlhotrvajúci hybridný lak . Navyše tento produkt odstráni lepkavú disperznú vrstvu poslednej stylingovej vrstvy.

Odmastenie nechtovej platničky pred začatím aplikácie základného prípravku zvýši priľnavosť následných prípravkov.

Sada SUNONE S09

DODATOČNÉ PRÍSLUŠENSTVO / ZADARMO:

 • Pilník SUNONE - 100/180 - 1 ks (tvar a farba sa môžu líšiť od vyobrazenia)
 • Pilník SUNONE - 180/240 - 1 ks (tvar a farba sa môžu líšiť od vyobrazenia na fotografii)
 • SUNONE leštiaci blok - biely - 1 ks
 • Tyčinky SUNONE - 10 ks
 • Celulózové celty - 50 ks
 • Vrúbkovacie koliesko s gumičkou - 1 ks
 • Kefka na nechty - 1 kus (môže sa líšiť od štetca na fotografiách)
 • Gold SUNON klinec šablóna - 50 ks
 • Ozdoby s kamienkami kolotoč - 1 ks
 • Separátory - 2 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: