Sada SUNONE S03

Kód: 5903332081677
Neohodnotené
Značka: SUNONE
€40 / ks €33,33 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada SUNONE S03

SADA HYBRIDNEJ MANIKÚRY:

UV LED SUNONE SMART LAMPA + FRÉZA + HYBRIDNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Lampa SUNONE SMART v kombinácii s ďalšími produktmi SUNONE vytvára 100% kompletnú sadu pre hybridy. 

Vďaka vhodnému výkonu SMART lampy laky SUNONE na nechtoch rýchlo vytvrdnú . Dokonalá manikúra a pedikúra? Je to možné vďaka kombinácii produktov zo sady. Zoznámte sa s lampou najnovšej generácie, ktorá je nenáročná na oči a vďaka ktorej je práca s ňou jednoduchá a príjemná.

Frézka na nechty uľahčí prípravu nechtov na manikúru. Poslúži aj pri iných kozmetických ošetreniach.

K lampe a hybridným lakom prikladáme potrebné doplnky na styling a zdobenie nechtov .

Sada SUNONE S03

LAMPA SUNONE SMART 48W biele

Najnovšia generácia profesionálnej 48W UV / LED lampy, ktorá rýchlo a rovnomerne vytvrdzuje všetky gély, hybridné laky a iné svetlom tuhnúce prípravky.

Vďaka duálnej LED technológii lampa spoľahlivo, rýchlo a rovnomerne vytvrdzuje všetky hybridné laky a gély. Lampa vyžaruje biele svetlo, ktoré neunavuje váš zrak. Má energeticky úsporný svetelný zdroj s vysokým výkonom a duálnou vlnovou dĺžkou 365nm a 405nm .

Svietidlo má zabudovaný pohybový senzor s pamäťovou funkciou , časovačom 30, 60 a 90 sekúnd a po aktivácii senzora svieti nepretržite 99 sekúnd. Pamäťová funkcia v tomto zariadení spočíva v tom, že lampa si pamätá posledný nastavený čas za predpokladu, že tento čas klesne na 0 (napr. nastavte časovač na 30 sekúnd, ak tento čas uplynie, lampa začne odpočítavať 30 sekúnd po opätovné vloženie ruky). Funkcia smart senzoru funguje v režime 30, 60 a 90 s. Táto funkcia zlepšuje komfort používania lampy v prípade produktov s rovnakým časom vytvrdzovania a ovplyvňuje rýchlosť prevádzky.

Veľkosť lampy umožňuje jednoduché vloženie celej ruky, bez nutnosti samostatného otužovania palcov. Elektronický displej uľahčí prácu. Lampa má zabudovaný USB kábel.

Napájanie 5V 2A - čierne

Univerzálny sieťový adaptér s USB portom pre napájanie elektronických zariadení. Vďaka univerzálnemu použitiu je možné napájací zdroj úspešne použiť pre naše frézky a USB lampy.

Napájanie: 100-240V, 50-60 Hz, 0,35A Max.

Výstupné napätie: 5V, 2A.

USB MANIKÚRNA FRÉZKA HC-338

Ľahká a šikovná manikúrová frézka s reguláciou otáčok od 3000 do 20 000 otáčok za minútu umožní pohodlnú a rýchlu starostlivosť o vaše nechty. Pomocou tohto prístroja môžete nechty vyrovnať, vyleštiť a odstrániť z nechtov odumretú kožu alebo starú vrstvu laku . Frézka disponuje rýchlym a spoľahlivým systémom výmeny hrotov, s ktorým jednoducho a pohodlne vymeníte frézy v hlave. Produkt sa vyznačuje tichým a hladkým chodom . Pasujú naň štandardné frézy.

K frézke je dodávaný USB kábel a návod na použitie.

Diamantový frézovací kužeľ SUNONE Silný DW3

Silná diamantová fréza v tvare kužeľa je vyrobená z najkvalitnejších materiálov: diamantový povlak a nehrdzavejúca oceľ. Kužeľová fréza je určená na čistenie priestoru medzi prírodnou nechtovou platničkou a nechtovou kožičkou . Fréza dokonale spracováva kutikulu a periungválny driek, čo je obzvlášť užitočné pri kombinovanej manikúre.

Rezačku možno bezpečne sterilizovať a dezinfikovať. Univerzálny priemer vretena (2,35 mm) ho robí vhodným pre väčšinu frézok dostupných na trhu .

Sada SUNONE S03

1 x SUNONE BASE & TOP 2v1 NA HYBRIDNÝ LAK 5ml

Podklad - základná a vrchná ochrana vďaka špeciálnemu zloženiu zaisťuje vynikajúcu priľnavosť produktu a trvalú ochranu farby. Predídete tak problémom s odlupovaním alebo odlupovaním leštiacej vrstvy.

1 x Primer BEZ KYSELINY 5 ml

Primer bez obsahu kyselín je vysokokvalitná kvapalina, ktorá leptá prirodzenú nechtovú platničku. Primer zvyšuje priľnavosť náteru naneseného na necht . Vďaka tomuto produktu základ, svetlom tuhnúce laky a gély tesne priľnú k nechtom a získajú trvanlivú a odolnú manikúru.

Základný náter sa odporúča aj ľuďom s problematickou nechtovou platničkou, na ktorú nanesené nátery zle priľnú.

3 x SUNONE HYBRID GEL 5ml

Hybridný lak SUNONE je určite viac ako len farba na nechtoch. Je to naša vonkajšia odpoveď na naše vnútorné stavy. Farba odráža túžby a dočasné nálady skryté v hĺbke podvedomia. Je predajcom našej psychickej kondície, humoru a rozpoloženia mysle. Vhodná konzistencia lakov a perfektne vyrobený štetec umožňujú rýchle a jednoduché nanášanie laku bez zaplavovania nechtovej kožičky. Vysoká pigmentácia lakov znamená, že druhá vrstva úplne pokrýva nechtovú platničku.

SADA OBSAHUJE:

 • SUNONE hybrid 5ml - B01 Blanka 
 • SUNONE hybrid 5ml - C12 Carly 
 • SUNONE hybrid 5ml - Black Inez

1 x SUNONE OLEJ NA NEŽIVKU 5ml

Hlboko ošetrujúci olej na nechtovú kožičku a nechty v jednej z našich lákavých vôní. Prípravok ovplyvňuje dokonalý vzhľad manikúry správnym zvlhčením kutikuly. Olej nielenže zlepšuje vzhľad a stav nechtov, ale aj vyhladzuje a zvlhčuje oblasť okolo nechtových valčekov . Vďaka použitiu vhodných živín zostáva nechtová kožtička dlhodobo hydratovaná a hladká . Oliva sa odporúča najmä po manikúre alebo pedikúre.

Mimoriadne príjemná ovocná vôňa upokojí vaše zmysly a urobí z nej vašu obľúbenú olivu.

1 x SUNONE KOZMETICKÝ ACETON 100ml

Acetón je prípravok určený na odstránenie hybridnej manikúry . Umožní vám rýchlo a bezpečne odstrániť hybrid - rozpustí lak a uľahčí jeho odstránenie. Výrobok obsahuje 100% acetón, vďaka čomu je taký účinný .

1 x SUNONE CLEANER 100ml

Čistič je prípravok, ktorý odmasťuje a dezinfikuje nechtovú platničku a zaisťuje tak dlhotrvajúci hybridný lak . Navyše tento produkt odstráni lepkavú disperznú vrstvu poslednej stylingovej vrstvy. Odmastenie nechtovej platničky pred začatím aplikácie základného prípravku zvýši priľnavosť následných prípravkov.

Sada SUNONE S03

DODATOČNÉ PRÍSLUŠENSTVO / ZADARMO:

 • Pilník SUNONE - 100/180 - 1 ks (tvar a farba sa môžu líšiť od vyobrazenia)
 • Pilník SUNONE - 180/240 - 1 ks (tvar a farba sa môžu líšiť od vyobrazenia na fotografii)
 • SUNONE leštiaci blok - biely - 1 ks
 • Tyčinky SUNONE - 10 ks
 • Celulózové celty - 50 ks
 • Sada kolotočových ozdôb - 1 ks (môžu sa líšiť od vyobrazení na fotografiách)
 • Vrúbkovacie koliesko s gumičkou - 1 ks
 • Oddeľovač na pedikúru - 2 ks
 • Kefka na nechty - 1 kus (môže sa líšiť od štetca na fotografiách)
 • Gold SUNON klinec šablóna - 50 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: