Sada SUNONE S01

Kód: 5903332081653
Novinka MDŽ24
Neohodnotené
Značka: SUNONE
€20 / ks €16,67 bez DPH
Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada SUNONE S01

UV LED SUNONE SUN5 LAMP + HYBRIDNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Lampa SUNONE SUN5 v kombinácii s ďalšími produktmi SUNONE vytvára 100% kompletnú sadu pre hybridy. 

Vďaka vhodnému výkonu lampy SUN5 laky SUNONE na nechtoch rýchlo vytvrdnú . Dokonalá manikúra a pedikúra? Je to možné vďaka kombinácii produktov zo sady. Spoznajte lampu, ktorá neunavuje váš zrak a prácu s ňou vám uľahčí a spríjemní.

K lampe a hybridným lakom pripevňujeme potrebné doplnky na styling a zdobenie nechtov .

Sada SUNONE S01

LAMPA SUNONE SUN5 48W BIELA

Najnovšia generácia profesionálnej 48W UV / LED lampy, ktorá rýchlo a rovnomerne vytvrdzuje všetky gély, hybridné laky a iné svetlom tuhnúce prípravky.

Vďaka duálnej LED technológii lampa spoľahlivo, rýchlo a rovnomerne vytvrdzuje všetky hybridné laky a gély. Lampa vyžaruje biele svetlo, ktoré neunavuje váš zrak. Má energeticky úsporný svetelný zdroj s vysokým výkonom a duálnou vlnovou dĺžkou 365nm a 405nm .

Lampa má zabudovaný pohybový senzor , časovač na 10, 30, 60 a 99 sekúnd a po aktivácii senzora svieti nepretržite 120 sekúnd. Režim 99 sekúnd je režim, v ktorom sa výkon lampy postupne zvyšuje počas 99 sekúnd. Spodný panel lampy je magnetizovaný a ľahko sa odníma pre pedikúru. Veľkosť lampy umožňuje jednoduché vloženie celej ruky, bez nutnosti samostatného otužovania palcov. Prácu uľahčí veľký elektronický displej.

Pracovná doba tohto zariadenia je poskytovaná až na 50 000 hodín . Svietidlo má zabudovaný napájací zdroj, takže ho môžete pripojiť do zásuvky káblom bez pripojenia napájacieho zdroja.

Sada SUNONE S01

1 x SUNONE BASE & TOP 2v1 NA HYBRIDNÝ LAK 5ml

Podklad - základná a vrchná ochrana vďaka špeciálnemu zloženiu zaisťuje vynikajúcu priľnavosť produktu a trvalú ochranu farby. Predídete tak problémom s odlupovaním alebo odlupovaním leštiacej vrstvy.

2 x SUNONE HYBRIDÝ LAK 5ml

Hybridný lak SUNONE je určite viac ako len farba na nechtoch. Je to naša vonkajšia odpoveď na naše vnútorné stavy. Farba odráža túžby a dočasné nálady skryté v hĺbke podvedomia. Je predajcom našej psychickej kondície, humoru a rozpoloženia mysle. Vhodná konzistencia lakov a perfektne vyrobený štetec umožňujú rýchle a jednoduché nanášanie laku bez zaplavovania nechtovej kožičky. Vysoká pigmentácia lakov znamená, že druhá vrstva úplne pokrýva nechtovú platničku. 

Sada obsahuje tieto laky: 

  • SUNONE hybrid 5ml - C12 Carly 
  • SUNONE hybrid 5ml - Black Inez

1 x SUNONE KOZMETICKÝ ACETON 100ml

Acetón je prípravok určený na odstránenie hybridnej manikúry . Umožní vám rýchlo a bezpečne odstrániť hybrid - rozpustí lak a uľahčí jeho odstránenie. Výrobok obsahuje 100% acetón, vďaka čomu je taký účinný .

1 x SUNONE CLEANER 100ml

Čistič je prípravok, ktorý odmasťuje a dezinfikuje nechtovú platničku a zaisťuje tak dlhotrvajúci hybridný lak . Navyše tento produkt odstráni lepkavú disperznú vrstvu poslednej stylingovej vrstvy. Odmastenie nechtovej platničky pred začatím aplikácie základného prípravku zvýši priľnavosť následných prípravkov.

Sada SUNONE S01

ODATOČNÉ PRÍSLUŠENSTVO / ZADARMO:

  • Pilník SUNONE - 100/180 - 1 ks (tvar a farba sa môžu líšiť od vyobrazenia)
  • SUNONE leštiaci blok - biely - 1 ks
  • Tyčinky SUNONE - 10 ks
  • Celulózové celty - 50 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: