Dňa 27.11.2023 bude telefónna linka z technických príčin NEDOSTUPNÁ !

Samolepky na zdobenie nechtov 50ks

Kód: SN15337
Neohodnotené
Značka: SUNONE
€4 / ks €3,33 bez DPH
Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodné samolepky na nechty s rôznymi zaujímavými farebnými vzormi vám umožnia vytvoriť efektnú manikúru. Vodné samolepky sú skvelou alternatívou k ručne maľovaným vzorom.

Súprava obsahuje predovšetkým samolepky s kvetinovým motívom. Nájdeme však aj samolepky s motýľmi, nápismi, pierkami, vtáčikmi, kozmetikou, prelamovanými vzormi a valentínskou tematikou.

Výrobok je vhodný pre klasický, hybridný, gélový aj akrylový lak.

AKO POUŽÍVAŤ:

  1. Pripravte nechty vhodnou technikou (klasická, hybridná, gélová, akrylová). Klasický náter musí byť suchý. Laky, gély a UV akryly musia byť vytvrdené v lampe a zbavené disperznej vrstvy.
  2. Vyberte nálepku (nálepky), ktoré chcete použiť, a vystrihnite ich z listu.
  3. Odstráňte ochrannú fóliu z každej vyrezanej nálepky a potom nálepky vložte na niekoľko sekúnd do nádoby naplnenej vodou.
  4. Po vylovení nálepky z vody ju jemne snímte rukou alebo pinzetou z listu a umiestnite ju na necht. Počkajte, kým nálepka zaschne, alebo ju osušte vatovým tampónom. Pamätajte, že vrstva pod samolepkou by mala byť dobre vysušená/vytvrdená a odmastená čističom.
  5. Styling zaistite topom vhodným pre danú metódu. (U klasických lakov to bude obyčajné tužidlo, u lakov vyžadujúcich vytvrdzovanie v lampe to bude UV/LED top.)

Rozmer jedného hárku s nálepkami: 5×6cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: