Vážení zákazníci, na kontaktnej adrese je možný len osobný odber internetových objednávok. Priamy predaj je zrušený.

Stan zámok Ružová

Kód: 6104
Neohodnotené
Značka: ISO
€25,50 / ks €21,25 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Stan pre deti je skvelý a kreatívny hrací čas doma aj mimo neho. Stimuluje predstavivosť a umožňuje dieťaťu mať skvelý čas sám, rovnako ako hranie s ostatnými deťmi bez akýchkoľvek vekových obmedzení.
Stan vyrobený z textílie je nepostrádateľným doplnkom počas detskej hry. Má šesťhrannú základňu, má šesť vstupných otvorov a kužeľovú strechu. Charakteristikou hračiek je atraktívny vzhľad. Zelená farba opláštenia a malé svetelné bodky bezpochyby ad na estetickú hodnotu produktov. Vchody sú pokryté polopriehľadnými bielymi závesmi, ktoré dokonale zapadajú do zvyšku stanu. Závesy je možné nastaviť mnohými spôsobmi za použitia ozdobných stuh, ktoré tieto riešenia spolu s bowknoty prispievajú k bohatšej a roztomilejšej dobe prehrávania.
Veľkosť domu hračiek umožňuje, aby sa pár detí dovnútra dostalo súčasne alebo do seba vložilo mnoho maskotov, vankúšov a ďalšieho príslušenstva, čo zaisťuje pohodlie a spokojnosť. Je ideálny pre súrodencov alebo dvojčatá alebo pre dieťa, aby sa hralo so svojimi priateľmi.
Úžasný dom hračiek sa odporúča pre chlapcov aj pre dievčatá. Výrobok je ideálny na umiestnenie vo vnútri aj v prírode, napríklad do záhrady alebo do parku.
Charakteristikou stanov je, aké ľahké a rýchle je nastavenie. Nevyžaduje technické skúsenosti ani žiadne ďalšie nástroje. Svetelný rám s metódou montáže trubice „do seba“ umožňuje ho rýchlo a ľahko demontovať.
Vďaka zloženým prvkom nie je skladovanie ani preprava problémom. Stan vyzerá krásne počas večera a lampy vystupujú ako ďalšie dekorácie. Stan bude ideálny pre súkromné ​​použitie doma, ale je tiež skvelý pre materské školy a strediská špeciálneho vzdelávania. Skvelá podpora pre fotografov počas fotografických sedení aj pre animátorov.
Rozprávkový dom, ako je dom, urobí skvelý darček, ktorý na mnohých tvárach usmeje úsmev!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: