Stan zámok modrá

Kód: 6105
Akcia
Neohodnotené
Značka: ISO
€15 / ks €12,50 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Stánky pre deti robia nádhernú a tvorivú hru doma aj mimo nej. Stimuluje fantáziu a umožňuje, aby dieťa samo o sebe skvele strávilo a hralo sa s ostatnými deťmi bez vekových obmedzení.
Tkanina stanu je nepostrádateľným doplnkom pri detskej hre. Má šesťhrannú základňu so šiestimi vstupnými otvormi a kužeľovou strechou. Charakteristickou hračkou je atraktívny vzhľad. Zelená farba plášťa a drobné svetlé bodky bezpochyby dodávajú výrobkom estetickú hodnotu. Vchody sú pokryté polovičnými priehľadnými bielou závesmi, ktoré sa dokonale hodia k zvyšku stanu. Záclony môžu byť nastavené mnohými spôsobmi pomocou dekoratívnych stuh, tieto riešenia spoločne s bowknots robia bohatší a roztomilejší čas prehrávania.
Veľkosť hračkového domu umožňuje pár detí dostať sa dovnútra v rovnakom čase, alebo vložiť mnoho maskotov, vankúšov a iného príslušenstva vo vnútri, zaisťujúce pohodlie a spokojnosť. Je ideálny pre súrodencov alebo dvojčatá alebo pre dieťa, aby hrať so svojimi priateľmi.
Ohromujúca hračka odporúčaná pre chlapcov aj pre dievčatá. Produkt je ideálny na inštaláciu do vnútorných priestorov aj do prírody, napríklad do záhrady alebo do parku.
Charakteristikou stanu je, aké ľahké a rýchle je to nastaviť. To nevyžaduje technické skúsenosti alebo žiadne ďalšie nástroje. Svetelný rám s možnosťou montáže rúrok "vložením do seba" umožňuje jeho rýchlu a jednoduchú demontáž.
Vďaka skladaným prvkom nie je skladovanie ani preprava problémom. Stánok vyzerá krásne počas večera so svietidlami predstavujúcimi ďalšiu dekoráciu. Stan bude ideálny pre súkromné ​​použitie doma, ale je tiež skvelý pre materské a špeciálne vzdelávacie strediská. Fantastický podklad pre fotografov počas fotografických zasadnutí aj animátorov.
Rozprávka ako dom urobí skvelý darček, ktorý vám na tvári udrie úsmev!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: