RC nabíjacie rotujúce auto 5 Rounds 360 ° na diaľkové ovládanie

Kód: 9535
Akcia
Značka: ISO
€32 –30 % €22,32 / ks €18,60 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Možnosti doručenia

2 POLOHA - auto má schopnosť zmeniť polohu, má 5 kolies, takže môžete zmeniť jeho štýl jazdy pomocou prostredných tlačidiel na diaľkovom ovládači. Vďaka tomuto dizajnu sa vozidlo vyrovná s takmer všetkými podmienkami. Prakticky neexistuje žiadna prekážka, ktorá by bola výzvou pre akrobatické auto. Autíčko lezie po schodoch, zrazí sa so stenami a nepatrí, ale pokračuje v jazde.

Detailné informácie

Podrobný popis

2 POLOHA - auto má schopnosť zmeniť polohu, má 5 kolies, takže môžete zmeniť jeho štýl jazdy pomocou prostredných tlačidiel na diaľkovom ovládači. Vďaka tomuto dizajnu sa vozidlo vyrovná s takmer všetkými podmienkami. Prakticky neexistuje žiadna prekážka, ktorá by bola výzvou pre akrobatické auto. Autíčko lezie po schodoch, zrazí sa so stenami a nepatrí, ale pokračuje v jazde.

SVETELNÉ ÚČINKY - úžasné akrobacie sú sprevádzané zaujímavými svetelnými efektmi, vďaka ktorým je zábava ešte atraktívnejšie a plná emócií - najmä keď je svetlo vypnuté.

360 ° - auto sa pohybuje o 360 stupňov, ide dopredu, dozadu, zatáča a vykonáva driftovanie.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE - použitie akrobatového vozidla je veľmi jednoduché - diaľkové ovládanie je neuveriteľne intuitívne a zvládnu ho malé deti. Nižšie v aukcii je jej podrobný popis.

ŠPECIFIKÁCIA - vek: 3+; frekvencia: 27 Mhz; dosah diaľkového ovládania: ~ 10m; napájanie diaľkovým ovládaním: 2x AA (nie je súčasťou dodávky); napájanie automobilu: 5x AA (nie je súčasťou dodávky); rozmery vozidla (dĺžka / šírka / výška): 30/15 / 9,5 cm; rozmery pilota (dĺžka / šírka / výška): 12 / 5,5 / 30 cm; hmotnosť s balením: 1,049 kg.

ŠPECIFIKÁCIA

vek: 3+
frekvencia: 27 Mhz
dosah diaľkového ovládania: ~ 10m
diaľkové napájanie: 2x AA (nie je súčasťou)
napájanie automobilu: 5x AA (nie je súčasťou)
rozmery vozidla (dĺžka / šírka / výška): 30/15 / 9,5 cm
rozmery pilota (dĺžka / šírka / výška): 12 / 5,5 / 30 cm
hmotnosť s balením: 1,049 kg

 

SÚČASŤOU

auto
diaľkový

Úžasná hračka, ktorú budú milovať nielen deti, ale aj ich oteckov. V aute sa nikto nebude nudiť! Auto je ovládané diaľkovým ovládaním - nejde len dopredu a dozadu a zatáča, ale tiež vykonáva bláznivé akrobacie, ako sú kolísania závody, ktoré dieťa aj dospelý budú nasledovať sa zakousnutým dychom. Použitie akrobatového automobilu je veľmi jednoduché - diaľkové ovládanie je neuveriteľne intuitívne a zvládnu ho malé deti.
DIAĽKOVÝ OPIS

LEFT KNOB - posunutím gombíka dopredu auto ide vpred a zahne doľava, posunutím gombíka dozadu sa vráti otočením doľava.

PRAVÝ Kolek - posunutím gombíka dopredu auto ide vpred a zahne doprava, posunutím gombíka dozadu sa vráti otočením doprava.

TLAČIDLO STREDU HORE - menia polohu vozidla hore.

TLAČIDLO STREDU - menia polohu vozidla smerom nadol.

Kým drží 2 gombíky dopredu, auto ide vpred.

Kým drží 2 gombíky dozadu, auto ide dozadu.

Puzdro detského akrobatického vozidla je takmer nezničiteľné, vďaka čomu autíčko prežije nedotknutej aj tie najúžasnejšie kúsky. Auto má 5 kôl a schopnosť riadiť v dvoch konfiguráciách. Vďaka tomuto dizajnu sa vozidlo vyrovná s takmer všetkými podmienkami. Neexistuje prakticky žiadna prekážka, ktorá by spochybnila bláznivé twister auto. Autíčko lezie po schodoch, zrazí sa so stenami a nepatrí, ale pokračuje v jazde.

Šťastná akrobacie, ktorú pre deti vykonáva akrobatické auto, sú sprevádzané úžasnými svetelnými efektmi, ktoré budú najmä lákadlom počas večerných hier.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie